Vlastnosti zámkového vinylu Krono Xonic

30 years residential and 5 year commercial warrantyZáruka
Všechny podlahové krytiny Krono Original® absolvovaly dlouhodobé komplexní testování, abychom ověřili jejich soulad s mezinárodními normami kvality. Proto na všechny naše produkty poskytujeme komplexní záruku. Můžete si být jisti, že každá naše krytina, kterou vyberete, vám poskytne dlouhodobou spokojenost a péče o ni bude snadná.

Integrated Silence Pad

Hluková izolace při chůzi a nárazech
Všechny podlahové krytiny Krono Xonic o tloušťce 5 mm obsahují kročejovou izolaci. Ta zmírňuje hluk způsobený nárazy, ozvěnami a vibracemi a zajišťuje příjemnou pokojovou akustiku a příjemný pocit při chůzi. Není zapotřebí úprava podkladu, což šetří čas a peníze. Tyto podlahy se navíc skvěle hodí pro podlahové vytápění.

 

Top ClicSystém Top Clic
Systém Krono Original® Top Clic byl speciálně vytvořen, aby byla pokládka vinylové podlahy jednoduchá a nenáročná. Zámkové spoje Clic rychle a jednoduše spojí jednotlivé lamely a vytvoří pevný zámek.

 

Skid resistance R9 Třída protiskluznosti
Bezpečnost je jednou z našich priorit. A proto je pro nás důležité vyvíjet struktury, které se vyznačují optimální třídou protiskluznosti a odpovídají požadavkům na podlahové krytiny v pracovním prostředí, ve kterém je kladen velký důraz na zohlednění rizika uklouznutí.

 

Stain and imprint resistant

Odolná vůči skvrnám a otiskům
Můžete být v klidu, protože i ty nejnepříjemnější skvrny od červeného vína, olejů, kávy či laku na nehty lze snadno odstranit. Podlahové krytiny Krono Original® jsou také neuvěřitelně odolné vůči oděru a vyznačují se dlouhou životností. Bylo prokázáno, že se řadí mezi nejodolnější produkty, které jsou v současnosti na trhu.

 

Rezor-sharp resolution Digitální design
Vyzkoušejte precizní design v HD kvalitě. Moderní tisk zajišťuje ostré rozlišení a nádherně stylové vzory. Díky rozmanitému tisku nabízíme u každého vzoru až šedesát různých lamel. Díky tomu má podlaha autentický přírodní vzhled, ve kterém si prakticky nepovšimnete opakování. Opravdu pozoruhodná!

 

Microscratch Protect

Ochrana proti jemnému poškrábání
Extrémně odolný povrch chrání podlahu s ještě větší jistotou před mikroskopickým poškrábáním, které může způsobovat mechanická zátěž.

 

A.B.C. Anti-Bacterial Coating

Antibakteriální vrstva A.B.C.
Jedním z našich úkolů je samozřejmě zajistit co největší čistotu podlahy bez výskytu bakterií. Antibakteriální vrstva Krono Original® A.B.C neposkytuje bakteriím povrch, na kterém by se mohly množit, a díky tomu si můžete bez starosti užívat zdravé prostředí.

 

Class 23Class 34

Pro intenzivně namáhané obytné prostory
Např. podesty, vstupní haly, dílny, kuchyně apod.
Intenzivně namáhané podlahové krytiny v komerčních objektech
Např. sklady, restaurace a dílny apod.

Povrchové úpravy

Hard Rock (HR)

Hickory Scrape (HS)

Flanders Oak (FN)

TOP